Klimatyzacje

na upały i nie tylko
     Nasza firma PRECOM działa również w branży klimatyzacyjnej od kilku lat, tym bardziej iż w dzisiejszych czasach coraz więcej słyszymy o klimatyzacji. Jest to spowodowane coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, którzy stopniowo przekonują się do tego typu urządzeń. Klimatyzacja podnosi wartość domu lub mieszkania i sprawia, że czujemy się w nim komfortowo. Właśnie dlatego potrzebują Państwo zaufanego doradcy, który dokładnie sprawdzi warunki lokalu, dobrze zaplanuje prace instalatorskie i dobierze odpowiednie urządzenia.Jesteśmy do Państwa dyspozycji!Dobierając urządzenia zwracamy uwagę na to, by klimatyzacja była dla Państwa opłacalna. Dzięki temu minimalizujemy koszty systemów uzdatniania powietrza i ogrzewania. Współpraca z dostawcami wielu rodzajów markowych urządzeń sprawia, że mają Państwo wybór. Zawsze służymy radą i porównujemy dla Klienta zalety różnych wariantów instalacji.Efekt? Instalacja (lub modernizacja) klimatyzacji w Państwa domu lub firmie pozwala cieszyć się optymalną temperaturą i jakością powietrza, bez obaw o wysokość rachunków. Staramy się być na bieżąco z nowinkami w urządzeniach, stale rozwijamy swoją wiedzę aby rozwiązania dobrane przez nas były najlepsze z możliwych oraz najbardziej ekonomiczne.Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą produktów, usług (poniżej). Stała współpraca z Państwem pozwala nam zadbać o dłuższą żywotność i bezawaryjną pracę Waszych urządzeń i instalacji.W naszej ofercie posiadamy urządzeniach wiodących producentów urządzeń klimatyzacji naściennych , sufitowych, przypodłogowych, kanałowych i MULTI : LG, Samsung, Galanz, Mistral, Fujitsu.Przykładowe ceny usług :

Orientacyjny koszt montażu klimatyzatora: od 800 zł netto.
Orientacyjny koszt montażu klimatyzatora zakupionego u nas: od 600 zł netto.

Koszt zawiera:

-Montaż jednostki zewnętrznej i wewnętrznej w miejscu wskazanym przez klienta
-Połączenie jednostki zewnętrznej z wewnętrzną instalacją freonową do 5mb instalacji
-Grawitacyjne odprowadzenie skroplin (jeżeli nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia skroplin konieczny jest montaż pompki skroplin – koszt 300zł netto.
-Sprawdzenie szczelności układu chłodniczego
-Uruchomienie urządzenia (rozruch i regulacja urządzenia)
-Przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi klimatyzatora

Oferujemy wykonanie przeglądów konserwacyjnych i serwisów urządzeń klimatyzacyjnych.

Koszt przeglądu okresowego jednego klimatyzatora: od 120 zł netto .

Koszt zawiera dojazd, robociznę, środki chemiczne zużyte podczas dezynfekcji i czyszczenia urządzeń.
Usługa konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych obejmuje:
– czyszczenie i dezynfekcja jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
– czyszczenie filtrów
– kontrola ciśnień układu chłodniczego
– kontrola szczelności układu chłodniczego
– kontrola drożności instalacji odprowadzania kondensatu
– kontrola układu sterowania
– kontrola stanu technicznego oraz parametrów pracy urządzeń
– kontrola stanu zamocowania urządzenia
– kosmetyka urządzenia

Cena nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych – wymiany lub uzupełnienia czynnika chłodniczego(freonu), usunięcia awarii stwierdzonych podczas serwisu.
Do wykonania przeglądu konserwacyjnego zostaną sporządzone protokoły wykonania usługi na podstawie, których usługa zostanie rozliczona.
Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT.

Zapraszamy!!!

zdjecie slaj 3zdjecie slajd (2)zdjecie slad 2

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik oraz Sklep”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

 

 

 

 

 

 

 <–powrót do działu