Nasi Partnerzy

jotul
Jøtul wytwarza i sprzedaje żeliwne piece i kominki, koncentrując się na jakości, ponadczasowej konstrukcji, przyjaznych dla użytkownika unkcjach oraz najwyższym poziomie bezpieczeństwa.
spartherm
Spartherm należy do największych producentów palenisk kominkowych, kominków i kaset w Europie. Firma została założona w 1986 roku przez dzisiejszego prezesa Pana Gerharda Manfreda Rokossę. W ciągu minionych 20 lat z małego zakładu ślusarskiego powstało przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym, przodujące na rynku w branży kominkowej.
lechma
Firma Lechma istniejąca od 1989 roku to wiodący polski producent szerokiej gamy powietrznych wkładów kominkowych oraz kominków z płaszczem wodnym.
darco
DARCO zajmuje się produkcją elementów techniki wentylacyjno-grzewczej.Elementów do rozprowadzania gorącego powietrza z kominka (jedyny producent kompletnego systemu w kraju), nasad kominowych, kominów, akcesoriów wentylacyjnych i innych elementów z blach.
nowa przestrzen
Firma Nowa Przestrzeń oferuje bogatą ofertę usług remontowo-budowlanych.
domowe_kreatury
Firma Domowe Kreatury zajmuje się kompleksową pomocą w dekorowaniu mieszkań – od projektu, poprzez jego realizację, na doborze materiałów i mebli skończywszy. Nasza firma stawia duży nacisk na nadawanie życia starym meblom i przedmiotom, które odnowimy na specjalne życzenie.